Odpoczynek i hobby

Dzięki scenariuszom z tego obszaru będziesz mógł/mogła poprowadzić szkolenia dedykowane osobom, które w internecie szukają sposobu na odpoczynek i realizację swojego hobby. Nowe technologie mogą być świetnym narzędziem do szukania miejsc i aktywności, które pozwalają im odpocząć, rozwijać zainteresowania i pasje oraz wypełnić czas wolny tym, co lubią robić.

Podczas szkoleń uczestnicy/uczestniczki poznają możliwości, jakie oferują serwisy  online o tematyce kulturalno-rozrywkowej oraz narzędzia, które pozwolą im tworzyć własne treści i dzielić się nimi w sieci.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu będzie potrafił/potrafiła wyszukiwać, porównać oraz określić możliwości stwarzane przez serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, YouTube, Twitter oraz Instagram. Podczas uczestnictwa w szkoleniu, uczestnik/uczestniczka dowie się jak krok po kroku założyć swoje konto na najbardziej popularnym w Polsce serwisie społecznościowym, czyli na Facebooku.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu będzie potrafił/potrafiła wyszukiwać, porównać oraz określić możliwości stwarzane przez serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, YouTube, Twitter oraz Instagram. Podczas uczestnictwa w szkoleniu, uczestnik/uczestniczka dowie się na co zwrócić uwagę przy personalizacji swojego konta na Facebooku.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu zapozna się z możliwościami i zasadami tworzenia treści oraz zdjęć w internecie. Pozna różne narzędzia ułatwiające tworzenie, umieszczanie oraz edycję postów igrafiki.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu zapozna się z możliwościami i zasadami tworzenia treści oraz zdjęć w internecie. Pozna różne narzędzia ułatwiające tworzenie, umieszczanie oraz edycję postów igrafiki.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu będzie potrafił/potrafiła założyć swój własny fanpage na Facebooku oraz dzielić się z odbiorcami własną twórczością.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu będzie potrafił/potrafiła założyć swój własny fanpage na Facebooku oraz dzielić się z odbiorcami własną twórczością. Uczestnik/uczestniczka pozna również sposoby, które umożliwią efektywne prowadzenie i rozwijanie własnego fanpage’a na Facebooku.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu zapozna się z możliwościami i zasadami tworzenia strony internetowej lub bloga tematycznego. Będzie również potrafił założyć swojego własnego bloga na platformie Blogger.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu zapozna się z możliwościami i zasadami tworzenia strony internetowej lub bloga tematycznego. Będzie również potrafił założyć i prowadzić swojego własnego bloga na platformie Blogger.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu będzie potrafił/potrafiła wyszukiwać w internecie strony i serwisy dotyczące własnych zainteresowań i rozwoju osobistego oraz zapoznać się z dostępnymi tam treściami. Podczas uczestnictwa w szkoleniu, uczestnik/uczestniczka dowie się jak znaleźć w internecie interesujące materiały edukacyjne i skorzystać z nich.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu będzie potrafił/potrafiła wyszukiwać w internecie strony i serwisy dotyczące własnych zainteresowań i rozwoju osobistego oraz zapoznać się z dostępnymi tam treściami. Podczas uczestnictwa w szkoleniu, uczestnik/uczestniczka dowie się jak znaleźć w internecie interesujące materiały edukacyjne i skorzystać z nich oraz jak zapisać się na szkolenie.

Zmień rozmiar czcionki