Odpoczynek i hobby

Dzięki scenariuszom z tego obszaru będziesz mógł/mogła poprowadzić szkolenia dedykowane osobom, które w internecie szukają sposobu na odpoczynek i realizację swojego hobby. Nowe technologie mogą być świetnym narzędziem do szukania miejsc i aktywności, które pozwalają im odpocząć, rozwijać zainteresowania i pasje oraz wypełnić czas wolny tym, co lubią robić.

Podczas szkoleń uczestnicy/uczestniczki poznają możliwości, jakie oferują serwisy  online o tematyce kulturalno-rozrywkowej oraz narzędzia, które pozwolą im tworzyć własne treści i dzielić się nimi w sieci.

Uczestnik/ uczestniczka dzięki podczas szkolenia zapozna się z możliwościami i zasadami tworzenia treści filmowych publikowanych w internecie. Pozna różne programy do edycji filmów, a także możliwości jakie oferują w tym zakresie media społecznościowe (YouTube oraz Facebook).

Uczestnik/uczestniczka dzięki szkoleniu zapozna się z możliwościami i zasadami tworzenia treści filmowych publikowanych w internecie. Pozna różne programy do edycji filmów, a także możliwości jakie oferują w tym zakresie media społecznościowe – YouTube oraz Facebook.

Uczestnik/uczestniczka dzięki szkoleniu zapozna się z możliwościami i zasadami tworzenia własnego kanału wserwisie YouTube.

Uczestnik/ uczestniczka dzięki szkoleniu zapozna się z możliwościami i zasadami tworzenia własnego kanału wserwisie YouTube. Nauczy się jak przesyłać filmy na YouTube i w jaki sposób ustawiać ich prywatność. Pozna również elementy marki kanału na YT, a także w jaki sposób promować swój kanał.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu zapozna się z możliwościami platformy WordPress. Będzie również potrafił/potrafiła założyć swojego własnego bloga na platformie WordPress.com.

Uczestnik/uczestniczka dzięki uczestnictwu w szkoleniu zapozna się z możliwościami platformy WordPress. Będzie również potrafił/potrafiła założyć swojego własnego bloga na platformie WordPress.org. Ponadto zapozna się z procedurą rejestracji domeny (adresu strony www) i zakupu usługi hostingu, tj. udostępnienia miejsca na serwerze do przechowywania danych np. stron www/portali niezbędnych do założenia swojej strony www.

Loading...
Zmień rozmiar czcionki