Zarządzanie swoim wizerunkiem i informacjami o sobie

Czego dowiesz się dzięki szkoleniu?

Szkolenie zostało przygotowane w formie webinarium – nagrania wykładu z prezentacją pt. „Jak dbać o prywatność i kształtować wizerunek w sieci?”

Z tego webinarium dowiesz się, czym jest wizerunek w internecie, w jaki sposób i za pomocą jakich narzędzi można go budować, co składa się na wizerunek i co na niego wpływa. Otrzymasz wskazówki dotyczące tego, jakich zachowań unikać w sieci oraz jakich zdjęć i danych o sobie lepiej nie publikować. Nauczysz się, jakie zamieszczać informacje, by budować swój pozytywny wizerunek w internecie i poznasz 10 złotych zasad bezpieczeństwa wizerunku. Dowiesz się też, co zrobić w sytuacji, gdy ktoś naruszy Twój wizerunek.

Czas trwania nagrania: 38:13 minut.

Ekspertką na webinarium jest Ewa Wilmanowicz – członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, właścicielka firmy BRANDS SECRET. Zajmuje się budowaniem marki osobistej oraz reputacji przedsiębiorców i firm. Doradza wszystkim, którym zależy na tym, by być dobrze odbieranym w internecie.

Czas trwania szkolenia:

Uważne zapoznanie się z nagraniem i wykonanie ćwiczenia zajmie Ci ok. 2 godziny.

Test i certyfikat

Szkolenie kończy się testem składającym się z 3 pytań. W przypadku negatywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość jego powtórzenia. Po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość wydrukowania certyfikatu, poświadczającego udział w szkoleniu.

Chcesz wziąć udział w tym szkoleniu?

Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, w ankiecie Indywidualnego Planu Działania (IPD), do której link dostaniesz w mailu po założeniu konta na platformie, zaznacz: obszar 2 „Relacje z bliskimi” – pkt 2.4