Zapraszamy na webinarium „Jak napisać scenariusz lokalny?”

27 maja (poniedziałek) o godzinie 17.00 zapraszamy na webinarium dla trenerek i trenerów lokalnych, którzy chcą dowiedzieć się, jak opracować scenariusz dotyczący e-usług w ich gminie. Do przygotowania takiego scenariusza zobowiązana jest każda osoba zatrudniona jako trener lokalny lub trenerka lokalna w projekcie „e-Mocni”.

Podczas webinarium m.in.:

  • pokażemy – krok po kroku – jak opracować scenariusz lokalny,
  • wskażemy, jakie są korzyści z przygotowania scenariusza,
  • opowiemy o podstawowych i ramowych kompetencjach cyfrowych, które powinien rozwijać scenariusz,
  • odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

Osobami prezentującymi będą:

  • Malwina Okrzesik – trenerka centralna w obszarze „Religia i potrzeby duchowe”, wspierająca merytorycznie trenerki i trenerów lokalnych zarówno online, jak i podczas wizyt w gminach (w tym także w zakresie przygotowywania scenariuszy lokalnych),
  • Elżbieta Dydak – koordynatorka projektu „e-Mocni” po stronie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – główna metodolożka ds. szkoleń w projekcie „e-Mocni” i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Przed webinarium zachęcamy do zapoznania się z krótkim wpisem pt. Przygotowywanie scenariuszy nt. e-usług lokalnych” i zawartymi tam materiałami (m.in. wzorem scenariusza i prezentacji).

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:
https://frsi.clickmeeting.pl/jak-napisac-scenariusz-lokalny/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.