Promuj szkolenia e-Mocnych używając animacji!

Przygotowaliśmy cykl animacji promujących ofertę projektu e-Mocni, które mogą być przydatne w działaniach promocyjnych z użyciem nośników wymagających multimedialnych treści.

Takim narzędziem jest oczywiście internet (strony internetowe, portale społecznościowe), ale też ekrany w urzędach, lokalne telewizje czy telebimy, towarzyszące wydarzeniom organizowanym w gminach. Z myślą o właśnie takich nośnikach, przygotowaliśmy animacje, które pokazują korzyści płynące z udziału w szkoleniach stacjonarnych, ale też zalety uczenia się online. Ofertę szkoleniową pokazujemy poprzez sylwetki konkretnych bohaterów: Rafała, Beaty, Agi, Aleksandry i Bogdana, żeby z wielości szkoleń dostępnych w projekcie e-Mocni, łatwiej było wybrać coś dla siebie.

Wszystkie animacje są już teraz dostępne na dysku google wraz z napisami. Pobierz i wykorzystaj w działaniach promocyjnych w swojej gminie!
https://drive.google.com/open?id=1dERPd_CPinpTcoo8MWtuxLuoyvva6abe

Publikujemy je też sukcesywnie facebooku, wraz z krótkimi opisami i linkami do konkretnych szkoleń. Udostępnij je na swojej stronie na fb:
https://www.facebook.com/pg/emocniPL/videos/?ref=page_internal

Animacje są też dostępne na naszym kanale e-Mocnych na YouTube. Skopiuj link do konkretnego filmu i wrzuć go na swoją stronę internetową, żeby osoby odwiedzające Twoją stronę mogły go zobaczyć:
https://www.youtube.com/channel/UCw8Hf8dnmdLSOhWhZx3P8nA

Zapraszamy do korzystania z animacji w lokalnych działaniach promocyjnych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Joanną Szymańską,
mail: joanna.szymanska@frsi.org.pl