Kupowanie taniej i zarabianie online

Czego dowiesz się dzięki szkoleniu?

Szkolenie „Kupowanie taniej i zarabianie online” pozwoli zwiększyć wiedzę nt. kupowania w internecie towarów i usług jak najlepiej dopasowanych do Twoich oczekiwań – po jak najlepszych cenach. Dzięki szkoleniu nauczysz się, jak korzystać z internetowego serwisu ogłoszeniowego (np. gratka.pl czy OLX); jak posługiwać się wyszukiwarką ogłoszeń a także zamieszczać własne ogłoszenia. Dowiesz się także, jak działa porównywarka cen a także jak płacić za zakupy w internecie. Poznasz też zasady zakupu w serwisie OLX. Szkolenie da Ci możliwość bezpiecznego, ekonomicznego dokonywania dobrze dobranych zakupów online.

Autorka materiałów:

Krystyna Brząkalik – jest trenerką edukacji ekonomicznej i finansowej. Uczestniczyła w wielu projektach m. in. „Edukacja obywatelska w społeczeństwie demokratycznym”, „Ekonomia dla liderów”, „Lekcje z Polityką”, „Ekonomia na co dzień”, „Na własne konto”, „Polska w UE”. Współpracowała z Centralnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli i organizacjami pozarządowymi, w tym z Forum Obywatelskiego Rozwoju i Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Jest autorką materiałów dydaktycznych i scenariuszy zajęć; współautorką programów nauczania i podręczników do WOS w gimnazjum. Od 2011 roku współpracuje z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w projekcie „O finansach… w bibliotece” jako ekspertka i trenerka. W projekcie „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” pełni funkcję trenerki centralnej w obszarze „Finanse”.

Elementy szkolenia:

Szkolenie składa się z kilku elementów. Polecamy zapoznawanie się z nimi w następującej kolejności:

1) filmy (3)

  • Jak znaleźć produkt spełniający nasze oczekiwania w porównywarce cen? [4:55]
  • Jak dokonać płatności za zakupy w sklepie internetowym? [4:46]
  • Jak dokonać zakupu w serwisie OLX? [4:30]

2) prezentacja pt. „Internetowy serwis ogłoszeniowy”

Zamieszczone materiały stanowią materiał szkoleniowy z przykładowymi usługami i nie stanowią reklamy ani propozycji korzystania z usług przedstawianych tam dostawców.

Czas trwania szkolenia:

Uważne zapoznanie się z wszystkimi materiałami i wykonanie polecanych ćwiczeń zajmie Ci ok. 2 godzin.

Test i certyfikat

Szkolenie kończy się testem składającym się z 3 pytań. W przypadku negatywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość jego powtórzenia. Po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będziesz mieć możliwość wydrukowania certyfikatu, poświadczającego udział w szkoleniu.

Chcesz wziąć udział w tym szkoleniu?

Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, w ankiecie Indywidualnego Planu Działania (IPD), do której link dostaniesz w mailu po założeniu konta na platformie, zaznacz: obszar 6 „Finanse” – pkt 6.2 i 6.3