Jak dbać o prywatność i kształtować wizerunek w sieci – fragment webinarium

Mówi się, że internet nie zapomina. Wszystko co wrzucasz do sieci buduje Twój wizerunek. Okazuje się, że coraz częściej sprawdzamy w sieci nowo poznane osoby i to, co znajdujemy ma wpływ na naszą opinie o ludziach. Także pracodawcy w ramach procesów rekrutacyjnych sprawdzają, co internet wie o osobach aplikujących o prace w ich firmach. Właśnie dlatego warto dbać o prywatność i świadomie kształtować swój wizerunek w sieci.

Z webinarium, którego fragment publikujemy, dowiesz się, czym jest wizerunek w internecie, w jaki sposób i za pomocą jakich narzędzi można go budować, co składa się na wizerunek i co na niego wpływa. Otrzymasz wskazówki dotyczące tego, jakich zachowań unikać w sieci oraz jakich zdjęć i danych o sobie lepiej nie publikować. Nauczysz się, jakie zamieszczać informacje, by budować swój pozytywny wizerunek w internecie i poznasz 10 złotych zasad bezpieczeństwa wizerunku. Dowiesz się też, co zrobić w sytuacji, gdy ktoś naruszy Twój wizerunek. Webinarium jest tłumaczone na Polski Język Migowy.

Chcesz wiedzieć więcej, zapisz się na bezpłatne szkolenie online “Zarządzanie swoim wizerunkiem i informacjami o sobie”. Więcej informacji o tym szkoleniu – zobacz.