Instrukcja zakładania konta na platformie

1

Żeby wziąć udział w szkoleniach online, potrzebujesz indywidualnego konta na naszej platformie szkoleniowej. Wejdź na platforma.e-mocni.org.pl i kliknij przycisk: Wypełnij ankietę – szkolenia online.

2

Ankieta zbiera dane, których podanie jest konieczne, żebyś mogła/mógł wziąć udział w szkoleniu. Jest ono realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków UE i dzięki temu możesz korzystać ze szkoleń bezpłatnie.

3

Pola oznaczone * są obowiązkowe. W razie potrzeby kliknij w link: Rozwiń informacje. Tam znajdziesz wyjaśnienie definicji pojęć używanych w ankiecie.

4

Do założenia konta na platformie projektu e-Mocni konieczne jest wyrażenie powyższych zgód oraz wykonanie prostego działania, dzięki któremu system chroni się przed fikcyjnymi użytkownikami.

5

Potwierdzeniem prawidłowego założenia konta będzie powyższy komunikat, który zobaczysz na ekranie komputera.

6

Na adres podany w ankiecie prześlemy Ci tradycyjną pocztą pakiet startowy z Podręcznikiem dla uczestniczek i uczestników szkoleń online. Znajdziesz w nim informacje o szkoleniach oraz instrukcję poruszania się po platformie. Możesz też pobrać podręcznik w formacie PDF.

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast